Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🫶🏻🥲😍😌🫶🏻😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌
Màu sắc: Đánh dấu màu xám | 1 photo(s)
Price: 212.900₫
Original Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 25.4 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260331135469329608372 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🫶🏻🥲😍😌🫶🏻😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌
Màu sắc: Đánh dấu màu xám | 1 photo(s)